Pluošto pabaigos veido valymas langelį pluošto valymo priemonė galiuku švaresnis kasetės pluošto švaresnis,Optinio Pluošto Įrankių Valiklį, Ftth už SC ST/MK thumb
Pluošto pabaigos veido valymas langelį pluošto valymo priemonė galiuku švaresnis kasetės pluošto švaresnis,Optinio Pluošto Įrankių Valiklį, Ftth už SC ST/MK thumb
Pluošto pabaigos veido valymas langelį pluošto valymo priemonė galiuku švaresnis kasetės pluošto švaresnis,Optinio Pluošto Įrankių Valiklį, Ftth už SC ST/MK thumb
Pluošto pabaigos veido valymas langelį pluošto valymo priemonė galiuku švaresnis kasetės pluošto švaresnis,Optinio Pluošto Įrankių Valiklį, Ftth už SC ST/MK thumb
Pluošto pabaigos veido valymas langelį pluošto valymo priemonė galiuku švaresnis kasetės pluošto švaresnis,Optinio Pluošto Įrankių Valiklį, Ftth už SC ST/MK thumb
Pluošto pabaigos veido valymas langelį pluošto valymo priemonė galiuku švaresnis kasetės pluošto švaresnis,Optinio Pluošto Įrankių Valiklį, Ftth už SC ST/MK thumb

Pluošto pabaigos veido valymas langelį pluošto valymo priemonė galiuku švaresnis kasetės pluošto švaresnis,Optinio Pluošto Įrankių Valiklį, Ftth už SC ST/MK

€15.01

Prieinamumas:Yra sandėlyje
+
Į krepšelį Pridėti prie pageidavimų

Produkto Informacija: Gaminio Pavadinimas: Kasetė tipas pluošto švaresnis Produktas Medžiaga: Specialus pluoštas+ anksto plastikas Produkto Režimas: KCC-500 Taikymo Sritis: Fbier Bendras tokių kaip FC/SC/LC/MU/DA/DIN Gaminio dydis: 125x85x35mm Švara 500+kartus Fearture: Keičiamos Funkcijos: Optinė sąsaja švaresnis naudoja nealkoholiniai specialybės pluošto, turi šiuos privalumus: 1. Saugus ir patikimas: nei alkoholio, eterio, plius tamponai ar objektyvo popieriaus linkę sukelti antrinio užteršimo tradiciniai valymo būdai, unikalaus dizaino ir medžiagos atrankos rezultatus kiekviena yra pasiekti norimą valymas.Be jokio neigiamo poveikio aplinkai ir operatorius. 2. Lengva naudoti: darbas be vežančių kelių kitų tradicinių elementų, tiesiog švelniai įtrinti pluošto jungties sąsaja yra išvalytas nuo dulkių ir riebalų ir švarus. 3. Už prieinamą kainą: naują dizainą, struktūrą, patentuotas produktas medžiagos, gerokai sumažinti gamybos sąnaudas.Prekė, kaina yra tik nedidelė dalis panašių importuotų produktų.Pakuotėje valymo juosta valyti daugiau nei 500 optinė sąsaja, ir cleaner valymo juosta gali būti pakeista. 4. Plačiai naudoti: tiek optinius eksperimentus mokslinių tyrimų padalinių, gali būti taikomas statybos, vidaus ir lauko optinio pluošto ryšių, techninės priežiūros, ir optinio tinklo įranga, dalys, tiekimas gamintojams, lentynų paramos.

Žymos: optinio pluošto cleane, švarus pluošto, ftth, cleaver optinio pluošto, regos įrankis, optinio pluošto valymo priemonės, cleaner optinio pluošto, chemtronics optinio pluošto valymo rinkinys, skaidulinių optinių valymas, cleaner bakas.

Sertifikavimo NĖRA
Kilmės KN(Kilmės)
Modelio Numeris optinio pluošto cleaner
Prekės Pavadinimas LEORY
Optinio pluošto įrankių rinkinys optinio pluošto cleaner
Valymo galimybė 500+ kartų
Taikymo Sritis FC/SC/LC/MU/D4/DIN ir kitų optinio tinklo jungtis

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

€14.87
Pluošto Kabelio Cutter Slitter Vidurio Span Pluošto Optiniai Slitter Kabelis Klasteris
Kabelio Striukė Slitter optinio Pluošto įrankis išilginis pluošto vamzdžių loose tube jų kailio lupimo peilis, valikliai Aprašymas: optinio Pluošto kabelio striukė slitter yra efektyvus ir būtinas įrankis optinio pluošto kabelio nutraukimo.Jis lengvai pjausto
€99.10
100pieces/daug Sunsea SS03 FTTH SC UPC Optinis skaiduls greita jungtis SC PC FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis, SC Jungtis
Funkcija Standartai IEC, Telcordia 60 sekundžių diegimo metu Gali būti naudojamas 10 kartų Mažas (insertion loss Suderinama su standartinių PK jungtys; Lauko įdiegti, ekonomiška, patogi; UPC, APC poliravimo pasirinktinai; Nėra
€50.28
Nemokamas pristatymas 10G SFP+, kad SFP+ AOC Kabelis 15m 20m 25m 30m 50m 100m SFP Modulis OM2 Aktyvus Optinis Kabelis Remti užsakymą ilgis
Sveiki atvykę į JT-COM Oficiali Parduotuvė Nes kai kurių markių jungiklių tik pripažinti savo kodą, prašome palikti mums žinutę apie jūsų jungiklis prekės ženklą, kad mes galime rašyti atitinkamą kodą sfp modulis Nemokamas pristatymas 10G SFP+,
€156.91
Tinklo Maitinimo Modulis Huawei Power Stebėsenos Modulis SMU01A už ETP48000-A1 energijos šaltinių SMU01B SMU01C
Tinklo Maitinimo Modulis Huawei Power Stebėsenos Modulis SMU01A už ETP48000-A1 energijos šaltinių SMU01B SMU01C Jei turite klausimų, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo, Malonu apsipirkti OFENG PARDUOTUVĖJE!
€14.03
30MW Vaizdo Gedimų Lokatorius, Optinio Pluošto Kabelio Testeris 10-30Km Asortimentą Lengvatinę kainą Lazerio Nemokamas Pristatymas
1, šaltinio bangos ilgis: 650 + 10nm. 2, single mode) išėjimo galia: 1/10/20/30 mW ir kitos funkcijos. 3, galia: 2. 5 skirsnis sausas baterija. 4. Dydis raudonas rašiklis yra apie 175*26*26MM. 5, svoris yra apie 0.16 KG (su pakuote ir priedais). nuo tarptautinio oro
€16.72
Ethernet Pluošto jungiklis 4 RJ45 4 SC Optinis Media Converter Vienos rūšies pluošto Port 10/100M PCBA
prašome atkreipti dėmesį: Numatytasis su 2vnt 1310nm pusėje Pluošto modulis ir 2vnt 1550nmB pusėje, 4pcs 1550nm B Pusės ar 4pcs 1310nm pusėje gali būti pateikti prašymą. Fast Ethernet Switch 10/100Base-Tx, kad 100Base-FX Pluošto Jungiklis Fast Ethernet
€21.29
Garso Transliacijos Pluošto radijo stotele 2 Kanalų Garso RCA Optinio Pluošto Keitiklis, skirtas Garso domofonas transliacijos sistemos FC SM 20km
Gaminio Apžvalga Su tarptautiniu pažangių optinio pluošto perdavimo technika, 2-channel optinė garso siųstuvas-imtuvas gali perduoti 2 kanalų garso signalus, sinchroniškai ir aukštos kokybiškai, be iškraipymų realiu laiku.Aukštos kokybės
€17.34
10 MW Raudona Lazerio Šviesos Pen Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius Tikrintuvas optinės galios Diapazonas 10Km Nemokamai shippingg
10 MW Raudona Lazerio Šviesos Pen Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius Tikrintuvas optinės galios Diapazonas 10Km Nemokamai shippingg Bangos ilgis 650nm±20nm Išėjimo Galia >10 mw >10 mw 20mW 25mW 30mW Dinaminis Atstumas >10km >10km 18-20km
€5.70
FTTH CFS-2 Dual Skylę Optinio tinklo Skirstytuvo Įrankis Du-port Optique Pluošto Striptizo CFS-2 Pluošto Nuėmimo Replės / Viela Striptizas
CFS-2 Optinio tinklo Skirstytuvo yra patikimas ir ekonomiškas FTTH tiekėjas priemonė išpardavimas 125um pluošto, tai lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio turi ergonomiškai suprojektuoti, Super Comfort , spaustuvai, suteikti jums su pridėtinės komfortą ir kontrolę. Gamykloje
€56.98
12 1 Patobulintas OTDR Optinių Skaidulų Tinklo Bandymų Munti Funkcijas Regos Reflectometer su VFL OPM AMINOETANOLIAI RJ45 Kabelių Testeris
12-in-1 Patobulintas mini pro OTDR 1) Auto OTDR 2) Ekspertas OTDR 3) Renginio Žemėlapį 4) Optiniai Galios Matuoklis 5) Optinio Šviesos Šaltinis 6) Įterpties Nuostoliai 7) Vaizdo Gedimų Lokatorius 8) Rj45 Kabelių Stebėjimą 9) Rj45 Kabelių Eilės 10) Rj45 Kabelio