YOUYSI Nemokamas Pristatymas 3 pakuotės Optinio tinklo Įrankių Rinkinys Kevlar Žirklės Dvigubai Skylę Replės lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio ir Optinio Pluošto Striptizo CFS-3 thumb
YOUYSI Nemokamas Pristatymas 3 pakuotės Optinio tinklo Įrankių Rinkinys Kevlar Žirklės Dvigubai Skylę Replės lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio ir Optinio Pluošto Striptizo CFS-3 thumb
YOUYSI Nemokamas Pristatymas 3 pakuotės Optinio tinklo Įrankių Rinkinys Kevlar Žirklės Dvigubai Skylę Replės lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio ir Optinio Pluošto Striptizo CFS-3 thumb
YOUYSI Nemokamas Pristatymas 3 pakuotės Optinio tinklo Įrankių Rinkinys Kevlar Žirklės Dvigubai Skylę Replės lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio ir Optinio Pluošto Striptizo CFS-3 thumb
YOUYSI Nemokamas Pristatymas 3 pakuotės Optinio tinklo Įrankių Rinkinys Kevlar Žirklės Dvigubai Skylę Replės lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio ir Optinio Pluošto Striptizo CFS-3 thumb
YOUYSI Nemokamas Pristatymas 3 pakuotės Optinio tinklo Įrankių Rinkinys Kevlar Žirklės Dvigubai Skylę Replės lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio ir Optinio Pluošto Striptizo CFS-3 thumb

YOUYSI Nemokamas Pristatymas 3 pakuotės Optinio tinklo Įrankių Rinkinys Kevlar Žirklės Dvigubai Skylę Replės lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio ir Optinio Pluošto Striptizo CFS-3

€12.30

Prieinamumas:Yra sandėlyje
+
Į krepšelį Pridėti prie pageidavimų

Žymos: kevlar audinio, ponios kevlar džinsai, Pluošto, optinio pluošto, catsuit, šviesolaidinių, valikliai, šviesolaidiniai įrankių rinkinys, optinio pluošto lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio, pluošto splicer, vyrai optika.

Modelio Numeris CFS-2
Tipas Decrustation Replės
Medžiaga Anglies Plieno
Prašymas Wire Stripper
Prekės Pavadinimas NoEnName_Null
Savybės Daugiafunkcinis
Kilmės KN(Kilmės)

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

€14.87
Pluošto Kabelio Cutter Slitter Vidurio Span Pluošto Optiniai Slitter Kabelis Klasteris
Kabelio Striukė Slitter optinio Pluošto įrankis išilginis pluošto vamzdžių loose tube jų kailio lupimo peilis, valikliai Aprašymas: optinio Pluošto kabelio striukė slitter yra efektyvus ir būtinas įrankis optinio pluošto kabelio nutraukimo.Jis lengvai pjausto
€99.10
100pieces/daug Sunsea SS03 FTTH SC UPC Optinis skaiduls greita jungtis SC PC FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis, SC Jungtis
Funkcija Standartai IEC, Telcordia 60 sekundžių diegimo metu Gali būti naudojamas 10 kartų Mažas (insertion loss Suderinama su standartinių PK jungtys; Lauko įdiegti, ekonomiška, patogi; UPC, APC poliravimo pasirinktinai; Nėra
€14.03
30MW Vaizdo Gedimų Lokatorius, Optinio Pluošto Kabelio Testeris 10-30Km Asortimentą Lengvatinę kainą Lazerio Nemokamas Pristatymas
1, šaltinio bangos ilgis: 650 + 10nm. 2, single mode) išėjimo galia: 1/10/20/30 mW ir kitos funkcijos. 3, galia: 2. 5 skirsnis sausas baterija. 4. Dydis raudonas rašiklis yra apie 175*26*26MM. 5, svoris yra apie 0.16 KG (su pakuote ir priedais). nuo tarptautinio oro
€16.72
Ethernet Pluošto jungiklis 4 RJ45 4 SC Optinis Media Converter Vienos rūšies pluošto Port 10/100M PCBA
prašome atkreipti dėmesį: Numatytasis su 2vnt 1310nm pusėje Pluošto modulis ir 2vnt 1550nmB pusėje, 4pcs 1550nm B Pusės ar 4pcs 1310nm pusėje gali būti pateikti prašymą. Fast Ethernet Switch 10/100Base-Tx, kad 100Base-FX Pluošto Jungiklis Fast Ethernet
€8.92
100 VNT Įterptųjų SC APC Optinio Pluošto Greita Jungtis conector de campo FTTH vienos rūšies SC greita jungtis Srityje Surinkimo adapteris
100 VNT Įterptųjų SC APC Optinio Pluošto Greita Jungtis conector de campo FTTH vienos rūšies SC greita jungtis Srityje Surinkimo adapteris Kokybės Užtikrinimas: 99% Sėkmės Rodiklis (Visiškai Naujus Priedus) Nuostolių Grįžti praradimo>45db (aukštos kokybės), Užsispyręs
€8.25
Optinis Tinklo skyriaus ONU ONT OLT EPON 2FE SC APC SC UPC Sąsaja lietuvių kalba BT-BCM6821
Optinis Tinklo skyriaus ONU ONT OLT EPON 2FE SC APC SC UPC Sąsaja lietuvių kalba BT-BCM682 Produkto savybės 1.suderinamas su IEEE 802.3 ah specifikacija ir OAM protokolas 2.Integruoti OAM ir TR-069 nuotolinis konfigūravimas ir priežiūra 3.Suderinama su Huawei ,
€5.70
FTTH CFS-2 Dual Skylę Optinio tinklo Skirstytuvo Įrankis Du-port Optique Pluošto Striptizo CFS-2 Pluošto Nuėmimo Replės / Viela Striptizas
CFS-2 Optinio tinklo Skirstytuvo yra patikimas ir ekonomiškas FTTH tiekėjas priemonė išpardavimas 125um pluošto, tai lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio turi ergonomiškai suprojektuoti, Super Comfort , spaustuvai, suteikti jums su pridėtinės komfortą ir kontrolę. Gamykloje
€36.34
100VNT SC APC iš anksto bur Optinio Pluošto Greita Jungtis (FTTH Greito Surinkimo Pluošto Optinė Jungtis /SC Optinio Pluošto Greitas Jungtis
100VNT SC APC iš anksto bur Optinio Pluošto Greita Jungtis (FTTH Greito Surinkimo Pluošto Optinė Jungtis /SC Optinio Pluošto Greita Jungtis Nemokamas pristatymas Tiekimo iš anksto įterptųjų FTTH SC/APC optinio pluošto greita jungtis Funkcijos: 1. FTTH