ONTi -70~+6dBm ir -50~+26dBm Nešiojamą Mini Optinės Galios Matuoklis thumb
ONTi -70~+6dBm ir -50~+26dBm Nešiojamą Mini Optinės Galios Matuoklis thumb
ONTi -70~+6dBm ir -50~+26dBm Nešiojamą Mini Optinės Galios Matuoklis thumb
ONTi -70~+6dBm ir -50~+26dBm Nešiojamą Mini Optinės Galios Matuoklis thumb
ONTi -70~+6dBm ir -50~+26dBm Nešiojamą Mini Optinės Galios Matuoklis thumb

ONTi -70~+6dBm ir -50~+26dBm Nešiojamą Mini Optinės Galios Matuoklis

€10.73

Prieinamumas:Yra sandėlyje
+
Į krepšelį Pridėti prie pageidavimų

Optinės Galios Matuoklis

ONT-OPM-M nešiojamą optinės galios matuoklis yra kompaktiškas ir lengvai naudojamas testavimo priemonė optinio pluošto tinklų, kuris gali būti naudojamas absoliutus optinės galios matavimus, taip pat santykinių nuostolių matavimus optinių skaidulų.Jis yra sumanus, išvaizda, įvairių elektros matavimo, didelio tikslumo .

Applicapions:

Telekomunikacijų priežiūros

Techninės priežiūros kabelinę televiziją

Bandymų Laboratorija optinių skaidulų

Kiti Optinio Pluošto Matavimai

Techniniai duomenys:

Modelis

ONT - OPM - MA

ONT - OPM-MC

Matavimo Diapazonas dBm)

Nuo -70 iki +6

Nuo -50 iki +26

Bangos Ilgis Rangenm

Nuo 800 iki 1700

Detektoriaus Tipas

InGaAs

Neapibrėžtumas

±5%

Kalibruotas Bangos Ilgis

850 1300 1310 1490 1550 1625 nm

Tikslumas

0.05 dB

Darbinė Temperatūra

Nuo -10 iki +50

Auto-išjungimo Laikas

10 min

Veikimo Laikas

100 h

Paketas Apima

1 x Optinė Galios Matuoklis

1 x Nešiojimo Krepšys

1 x Vartotojo Vadovas

Žymos: pratęsimo galia sata, vsol olt, gpon wifi, wifi zte f660, gpon onu, gpon ont, otdr, konverteris moxa, optinio pluošto matuoklis, elektros skaitiklis.

Jungties Tipas Hibridas
Matavimo Diapazonas dBm)1 -70~+6dbm
Kilmės KN(Kilmės)
Kalibruotas Bangos Ilgis 850 1300 1310 1490 1550 1625nm
Prekės Pavadinimas ONTi
Detektoriaus Tipas InGaAs
Bangų Diapazoną(nm) 800~1700
Matavimo Diapazonas dBm)2 -50~+26dBm
Modelio Numeris ONT-OPM-MA
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Sertifikavimo CE
Neapibrėžtumas ±5%

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

€50.28
Nemokamas pristatymas 10G SFP+, kad SFP+ AOC Kabelis 15m 20m 25m 30m 50m 100m SFP Modulis OM2 Aktyvus Optinis Kabelis Remti užsakymą ilgis
Sveiki atvykę į JT-COM Oficiali Parduotuvė Nes kai kurių markių jungiklių tik pripažinti savo kodą, prašome palikti mums žinutę apie jūsų jungiklis prekės ženklą, kad mes galime rašyti atitinkamą kodą sfp modulis Nemokamas pristatymas 10G SFP+,
€62.76
Optinio pluošto galios matuoklis KomShine KPM-35 FTTH pluošto kabelio testeris ir Singlemode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis KLS-35
optinio pluošto galios matuoklis KomShine KPM-35 FTTH pluošto kabelio testeris w/ Silikono atveju.Rezoliucija (dB):0.01 Į KPM-35 Elektros Skaitiklis užtikrina labai tikslią galios matavimus, taip pat nuoroda vertės nustatymo galimybes.Kas daugiau, tai patogus vienetui
€27.87
Aukštos Kokybės 1000pcs OD2.5 40mm Optinių Skaidulų Sintezės Sudurti Apsaugos Movos - Pluošto Sankabos Karščio susitraukiantis vamzdis
GT - optinių Skaidulų sintezės sujungimo mova OD2.5mm 40mm - 1000pcs. Apie tai aukciono mes siūlome jums aukščiausios Kokybės šviesolaidinį sintezės sudurti apsaugos rankovėmis, skersmuo po susitraukimo 2,5 mm , ilgis: 40mm, gamintojas: GuantaiTelcom.Produktas
€8.25
Optinis Tinklo skyriaus ONU ONT OLT EPON 2FE SC APC SC UPC Sąsaja lietuvių kalba BT-BCM6821
Optinis Tinklo skyriaus ONU ONT OLT EPON 2FE SC APC SC UPC Sąsaja lietuvių kalba BT-BCM682 Produkto savybės 1.suderinamas su IEEE 802.3 ah specifikacija ir OAM protokolas 2.Integruoti OAM ir TR-069 nuotolinis konfigūravimas ir priežiūra 3.Suderinama su Huawei ,
€56.98
12 1 Patobulintas OTDR Optinių Skaidulų Tinklo Bandymų Munti Funkcijas Regos Reflectometer su VFL OPM AMINOETANOLIAI RJ45 Kabelių Testeris
12-in-1 Patobulintas mini pro OTDR 1) Auto OTDR 2) Ekspertas OTDR 3) Renginio Žemėlapį 4) Optiniai Galios Matuoklis 5) Optinio Šviesos Šaltinis 6) Įterpties Nuostoliai 7) Vaizdo Gedimų Lokatorius 8) Rj45 Kabelių Stebėjimą 9) Rj45 Kabelių Eilės 10) Rj45 Kabelio
€99.10
Naujas HG8310M GPON ONU ONT Su Vienu Uosto 1GE Taikomos FTTH Režimai, SC APC sąsaja anglų versija
Vieno Prievado 1GE GPON ONU HG8310M C+ Vienas PON Uosto FTTH Sprendimas Į HG8310M abonento terminalas yra naudojamas kaip kliento prietaiso statybos FTTH tinklų, ir yra sukurta siekiant suteikti plačiajuosčio ryšio prieigos paslaugas, paremtas GPON technologijos
€14.87
Naujas GLC-T Cisco Suderinama 1000Base-T SFP 1,25 G Vario siuntimo ir priėmimo modulis
Naujas GLC-T Cisco Suderinama 1000Base-T SFP siuntimo ir priėmimo modulis 100% suderinama,Patikrintas geras sąlygas garantuotas Aukštos kokybės su CE ir FCC sertifikatas,1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija. Telekomunikacijų klasės kokybė,konkurencinga