Kabelio Slitter Skaidulų Optinio Kabelio Striptizo Priemonės Šoninio Išpardavimas Peilis Kabelis lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio nebereikia Cutter fibra rinkinys thumb
Kabelio Slitter Skaidulų Optinio Kabelio Striptizo Priemonės Šoninio Išpardavimas Peilis Kabelis lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio nebereikia Cutter fibra rinkinys thumb
Kabelio Slitter Skaidulų Optinio Kabelio Striptizo Priemonės Šoninio Išpardavimas Peilis Kabelis lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio nebereikia Cutter fibra rinkinys thumb
Kabelio Slitter Skaidulų Optinio Kabelio Striptizo Priemonės Šoninio Išpardavimas Peilis Kabelis lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio nebereikia Cutter fibra rinkinys thumb
Kabelio Slitter Skaidulų Optinio Kabelio Striptizo Priemonės Šoninio Išpardavimas Peilis Kabelis lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio nebereikia Cutter fibra rinkinys thumb
Kabelio Slitter Skaidulų Optinio Kabelio Striptizo Priemonės Šoninio Išpardavimas Peilis Kabelis lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio nebereikia Cutter fibra rinkinys thumb

Kabelio Slitter Skaidulų Optinio Kabelio Striptizo Priemonės Šoninio Išpardavimas Peilis Kabelis lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio nebereikia Cutter fibra rinkinys

€7.85

Prieinamumas:Yra sandėlyje
+
Į krepšelį Pridėti prie pageidavimų

Jis tinka išpardavimas kabelis tarp 4-28mm ir vamzdeliai iš vario arba aliuminio medžiagos.Horizontalių kabelių cutter yra aštrus peilis, kuris gali lengvai reguliuoti gylis disko.Jį galima lengvai pasukti visą žiedo pjovimo išorinis sluoksnis kabelis, ir greitai nulupkite kabelis odą tvarkingas pjūvis.

Žymos: įrankiai skaidulų optika, knive, Pluošto, RGB Šmėžavimas, optinio pluošto, šviesolaidinių, valikliai, šviesolaidiniai įrankių rinkinys, optinio pluošto lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio, pluošto slitter, 4 pluošto kabelis.

Prekės Pavadinimas Uv spinduliuotė
Modelio Numeris kabelio slitter

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

€14.87
Pluošto Kabelio Cutter Slitter Vidurio Span Pluošto Optiniai Slitter Kabelis Klasteris
Kabelio Striukė Slitter optinio Pluošto įrankis išilginis pluošto vamzdžių loose tube jų kailio lupimo peilis, valikliai Aprašymas: optinio Pluošto kabelio striukė slitter yra efektyvus ir būtinas įrankis optinio pluošto kabelio nutraukimo.Jis lengvai pjausto
€99.10
100pieces/daug Sunsea SS03 FTTH SC UPC Optinis skaiduls greita jungtis SC PC FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis, SC Jungtis
Funkcija Standartai IEC, Telcordia 60 sekundžių diegimo metu Gali būti naudojamas 10 kartų Mažas (insertion loss Suderinama su standartinių PK jungtys; Lauko įdiegti, ekonomiška, patogi; UPC, APC poliravimo pasirinktinai; Nėra
€16.72
Ethernet Pluošto jungiklis 4 RJ45 4 SC Optinis Media Converter Vienos rūšies pluošto Port 10/100M PCBA
prašome atkreipti dėmesį: Numatytasis su 2vnt 1310nm pusėje Pluošto modulis ir 2vnt 1550nmB pusėje, 4pcs 1550nm B Pusės ar 4pcs 1310nm pusėje gali būti pateikti prašymą. Fast Ethernet Switch 10/100Base-Tx, kad 100Base-FX Pluošto Jungiklis Fast Ethernet
€882.82
Express Nemokamas Pristatymas Komshine FX37 Suvirinimo Aparatas, Šviesolaidinių Skaidulų Sintezės Splicer Skaidulų Sandūrų Mašina Soudeuses
Sveiki Siurprizas--> Spausk Follow Me gauti dar daugiau 1% nuolaida :D Patinka o _O SKELBIMAS: 1.Pirkėjas yra atsakingas už muitų ir vietos importo mokesčius ir pan.Kaina čia ne apima paskirties mokestį, pirkėjo pusėje. 2.Svarbu!!!Gerbiami Brazilija
€62.76
Optinio pluošto galios matuoklis KomShine KPM-35 FTTH pluošto kabelio testeris ir Singlemode Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis KLS-35
optinio pluošto galios matuoklis KomShine KPM-35 FTTH pluošto kabelio testeris w/ Silikono atveju.Rezoliucija (dB):0.01 Į KPM-35 Elektros Skaitiklis užtikrina labai tikslią galios matavimus, taip pat nuoroda vertės nustatymo galimybes.Kas daugiau, tai patogus vienetui
€8.92
100 VNT Įterptųjų SC APC Optinio Pluošto Greita Jungtis conector de campo FTTH vienos rūšies SC greita jungtis Srityje Surinkimo adapteris
100 VNT Įterptųjų SC APC Optinio Pluošto Greita Jungtis conector de campo FTTH vienos rūšies SC greita jungtis Srityje Surinkimo adapteris Kokybės Užtikrinimas: 99% Sėkmės Rodiklis (Visiškai Naujus Priedus) Nuostolių Grįžti praradimo>45db (aukštos kokybės), Užsispyręs
€27.87
Aukštos Kokybės 1000pcs OD2.5 40mm Optinių Skaidulų Sintezės Sudurti Apsaugos Movos - Pluošto Sankabos Karščio susitraukiantis vamzdis
GT - optinių Skaidulų sintezės sujungimo mova OD2.5mm 40mm - 1000pcs. Apie tai aukciono mes siūlome jums aukščiausios Kokybės šviesolaidinį sintezės sudurti apsaugos rankovėmis, skersmuo po susitraukimo 2,5 mm , ilgis: 40mm, gamintojas: GuantaiTelcom.Produktas
€8.25
Optinis Tinklo skyriaus ONU ONT OLT EPON 2FE SC APC SC UPC Sąsaja lietuvių kalba BT-BCM6821
Optinis Tinklo skyriaus ONU ONT OLT EPON 2FE SC APC SC UPC Sąsaja lietuvių kalba BT-BCM682 Produkto savybės 1.suderinamas su IEEE 802.3 ah specifikacija ir OAM protokolas 2.Integruoti OAM ir TR-069 nuotolinis konfigūravimas ir priežiūra 3.Suderinama su Huawei ,
€10.01
FTTH šviesolaidžio Įrankių Rinkinys su CFS-2 Dual-port Miller vielos nuėmimo replės ir Pluoštas padengtas vielos striptizas Naudoti Ftth
2 In 1 FTTH šviesolaidžio Įrankių Rinkinys su CFS-2 Dual-port Miller vielos nuėmimo replės ir Pluoštas padengtas vielos striptizas Naudoti Ftth Nemokamas pristatymas Galiu jus užtikrinti, kad mūsų produktų kokybės, siekiant užtikrinti, kad mes suteikti jums
€5.70
FTTH CFS-2 Dual Skylę Optinio tinklo Skirstytuvo Įrankis Du-port Optique Pluošto Striptizo CFS-2 Pluošto Nuėmimo Replės / Viela Striptizas
CFS-2 Optinio tinklo Skirstytuvo yra patikimas ir ekonomiškas FTTH tiekėjas priemonė išpardavimas 125um pluošto, tai lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio turi ergonomiškai suprojektuoti, Super Comfort , spaustuvai, suteikti jums su pridėtinės komfortą ir kontrolę. Gamykloje
€36.34
100VNT SC APC iš anksto bur Optinio Pluošto Greita Jungtis (FTTH Greito Surinkimo Pluošto Optinė Jungtis /SC Optinio Pluošto Greitas Jungtis
100VNT SC APC iš anksto bur Optinio Pluošto Greita Jungtis (FTTH Greito Surinkimo Pluošto Optinė Jungtis /SC Optinio Pluošto Greita Jungtis Nemokamas pristatymas Tiekimo iš anksto įterptųjų FTTH SC/APC optinio pluošto greita jungtis Funkcijos: 1. FTTH
€56.98
12 1 Patobulintas OTDR Optinių Skaidulų Tinklo Bandymų Munti Funkcijas Regos Reflectometer su VFL OPM AMINOETANOLIAI RJ45 Kabelių Testeris
12-in-1 Patobulintas mini pro OTDR 1) Auto OTDR 2) Ekspertas OTDR 3) Renginio Žemėlapį 4) Optiniai Galios Matuoklis 5) Optinio Šviesos Šaltinis 6) Įterpties Nuostoliai 7) Vaizdo Gedimų Lokatorius 8) Rj45 Kabelių Stebėjimą 9) Rj45 Kabelių Eilės 10) Rj45 Kabelio