Pluošto Optinės Galios Matuoklis TL-510C/A TL510 Skaidulų Optinio Kabelio Testeris Optinis Testeris -50dBm~+26dBm -70~+10dBm FC SC ST Jungtis thumb
Pluošto Optinės Galios Matuoklis TL-510C/A TL510 Skaidulų Optinio Kabelio Testeris Optinis Testeris -50dBm~+26dBm -70~+10dBm FC SC ST Jungtis thumb
Pluošto Optinės Galios Matuoklis TL-510C/A TL510 Skaidulų Optinio Kabelio Testeris Optinis Testeris -50dBm~+26dBm -70~+10dBm FC SC ST Jungtis thumb
Pluošto Optinės Galios Matuoklis TL-510C/A TL510 Skaidulų Optinio Kabelio Testeris Optinis Testeris -50dBm~+26dBm -70~+10dBm FC SC ST Jungtis thumb
Pluošto Optinės Galios Matuoklis TL-510C/A TL510 Skaidulų Optinio Kabelio Testeris Optinis Testeris -50dBm~+26dBm -70~+10dBm FC SC ST Jungtis thumb
Pluošto Optinės Galios Matuoklis TL-510C/A TL510 Skaidulų Optinio Kabelio Testeris Optinis Testeris -50dBm~+26dBm -70~+10dBm FC SC ST Jungtis thumb

Pluošto Optinės Galios Matuoklis TL-510C/A TL510 Skaidulų Optinio Kabelio Testeris Optinis Testeris -50dBm~+26dBm -70~+10dBm FC SC ST Jungtis

€22.71

Prieinamumas:Yra sandėlyje
+
Į krepšelį Pridėti prie pageidavimų

FTTH OPM Mini Optinio Pluošto Galios Matuoklis TL510 TL510C Skaidulų Optinio Kabelio Testeris Optinis Testeris -50dBm~+26dBm FC SC ST Jungtis

Paketas apima:

1x TL510C -50 ~+26dBm Optinio Pluošto Galios Matuoklis

1x FC adapteris (įdiegta į kompiuterį)

1x adapteris SC

Savybės: - Vartotojo savęs kalibravimo funkcija - Patogus LCD ekranas ir neprivaloma backlight LCD ekranas palaiko naktį operacija - Galios matavimai dBm ar mw ir įterpties nuostoliai dB - Mažas baterijų naudojimas, daugiau nei 240 valandų nuolatinio veikimo laikas trys 1,5 V šarminės baterijos - Papildoma 10 minučių Auto-off funkcija Programos: - techninės Priežiūros Telekomunikacijų Priežiūros kabelinę televiziją - Bandymų Laboratorija optinių skaidulų -Kiti Optinio Pluošto Matavimai

Žymos: lc optinis, hantek oscilloscope ac dc, Pluošto, optinio pluošto, inno, otdr, 338 t, peržiūrėti optinis kabelis, miller įrankis, optinio pluošto galios matuoklis.

Prekės Pavadinimas VIJEI
Modelio Numeris TL510C

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

€99.10
100pieces/daug Sunsea SS03 FTTH SC UPC Optinis skaiduls greita jungtis SC PC FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis, SC Jungtis
Funkcija Standartai IEC, Telcordia 60 sekundžių diegimo metu Gali būti naudojamas 10 kartų Mažas (insertion loss Suderinama su standartinių PK jungtys; Lauko įdiegti, ekonomiška, patogi; UPC, APC poliravimo pasirinktinai; Nėra
€50.28
Nemokamas pristatymas 10G SFP+, kad SFP+ AOC Kabelis 15m 20m 25m 30m 50m 100m SFP Modulis OM2 Aktyvus Optinis Kabelis Remti užsakymą ilgis
Sveiki atvykę į JT-COM Oficiali Parduotuvė Nes kai kurių markių jungiklių tik pripažinti savo kodą, prašome palikti mums žinutę apie jūsų jungiklis prekės ženklą, kad mes galime rašyti atitinkamą kodą sfp modulis Nemokamas pristatymas 10G SFP+,
€156.91
Tinklo Maitinimo Modulis Huawei Power Stebėsenos Modulis SMU01A už ETP48000-A1 energijos šaltinių SMU01B SMU01C
Tinklo Maitinimo Modulis Huawei Power Stebėsenos Modulis SMU01A už ETP48000-A1 energijos šaltinių SMU01B SMU01C Jei turite klausimų, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo, Malonu apsipirkti OFENG PARDUOTUVĖJE!
€16.72
Ethernet Pluošto jungiklis 4 RJ45 4 SC Optinis Media Converter Vienos rūšies pluošto Port 10/100M PCBA
prašome atkreipti dėmesį: Numatytasis su 2vnt 1310nm pusėje Pluošto modulis ir 2vnt 1550nmB pusėje, 4pcs 1550nm B Pusės ar 4pcs 1310nm pusėje gali būti pateikti prašymą. Fast Ethernet Switch 10/100Base-Tx, kad 100Base-FX Pluošto Jungiklis Fast Ethernet
€5.70
FTTH CFS-2 Dual Skylę Optinio tinklo Skirstytuvo Įrankis Du-port Optique Pluošto Striptizo CFS-2 Pluošto Nuėmimo Replės / Viela Striptizas
CFS-2 Optinio tinklo Skirstytuvo yra patikimas ir ekonomiškas FTTH tiekėjas priemonė išpardavimas 125um pluošto, tai lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio turi ergonomiškai suprojektuoti, Super Comfort , spaustuvai, suteikti jums su pridėtinės komfortą ir kontrolę. Gamykloje
€36.34
100VNT SC APC iš anksto bur Optinio Pluošto Greita Jungtis (FTTH Greito Surinkimo Pluošto Optinė Jungtis /SC Optinio Pluošto Greitas Jungtis
100VNT SC APC iš anksto bur Optinio Pluošto Greita Jungtis (FTTH Greito Surinkimo Pluošto Optinė Jungtis /SC Optinio Pluošto Greita Jungtis Nemokamas pristatymas Tiekimo iš anksto įterptųjų FTTH SC/APC optinio pluošto greita jungtis Funkcijos: 1. FTTH
€56.98
12 1 Patobulintas OTDR Optinių Skaidulų Tinklo Bandymų Munti Funkcijas Regos Reflectometer su VFL OPM AMINOETANOLIAI RJ45 Kabelių Testeris
12-in-1 Patobulintas mini pro OTDR 1) Auto OTDR 2) Ekspertas OTDR 3) Renginio Žemėlapį 4) Optiniai Galios Matuoklis 5) Optinio Šviesos Šaltinis 6) Įterpties Nuostoliai 7) Vaizdo Gedimų Lokatorius 8) Rj45 Kabelių Stebėjimą 9) Rj45 Kabelių Eilės 10) Rj45 Kabelio