Šviežioj kavoj yra šviežio pieno!

Visai neseniai piktinausi pieno propagandistais, kurie užmėtė žurnalistus įvairiais pranešimais spaudai iš įvairių institucijų tema „koks nuostabus dalykas yra pienas ir kaip mums visiems jo labai reikia“. Vienai radijo laidai sakiau, kad jaunimas to keistojo pieno, galiojančio pusę metų išgeria per dieną neįsivaizduojamus kiekius. Juk dabar žiauriai populiari kavinių ir kavos gėrimo kultūra, tai jaunimo laisvalaikis, bendravimo forma, tūsų vieta. Merginos dažniausiai renkasi latte kavą, o tai realiai yra stiklinė pieno ir šiek tiek kavos. Taip kad 3 stiklinės neaiškios kokybės pieno jos tikrai išgeria.

Mano giliu įsitikinimu, reikia tiek jaunimui, kuris tą kavą kibirais maukia, tiek suaugusiems, kurie išdavinėja kasdien pinigų tos kavos maukimui, pradėti reikalauti kokybiškesnio pieno, pilamo į tą kavą. Ir o stebukle! Šviežioje kavoje (kuri yra Panoramoje ir kurioje darbuojasi fainiausia barista Evelina) jau galima gauti kavos su tikru, kaimietišku pienu. Ragavau kapučino su kaimietišku lietuvišku pienu 🙂 Super! Evelina buvo teisi – cukraus nereikia, tas pienas suteikia labai gerą skonį ir saldumo duoda. Nėra to tualetinio popieriaus poskonio, kuris būdavo nuo kavos su pienu Mū.

Žodžiu, Šviežia kava – šaunuoliai 🙂 Mačiau, jie ten ir vaisių sulčių ir kažkokių kokteilių duoda. Dar padarytų kėdutes minkštesnes, pasidaryčiau ten išvažiuojamąjį ofisą 🙂

Ieva

fotkė

Daiva Ausėnaitė (Ieva)

Daugiau nei pusę gyvenimo žurnalistauju. Ir didesnę dalį laiko praleidau filmuodama/kalbėdama/ rašydama apie sveikatą, sveiką gyvenseną, ligas, vaistus, maisto papildus, ekologiją ir t.t.

Informacijos mano galvoje prikaupta gerokai daugiau nei reikia vienam žmogui. Todėl neišvengiamai įvyksta pasvarstymai dėstant kartais kategorišką, kartais išmintingą, kartais tolerantišką nuomonę.

Patinka vienai iš pirmųjų sužinoti apie naujoves, todėl nuolat eksperimentuoju su kosmetika, maistu, taupymu, knygų pasirinkimu, tvarkymusi, darbu namų ofise, pomėgiais.

p.s. kodėl Ieva? Nes tai mano antras vardas. Jis man simbolizuoja moterišką išmintį, stiprybę ir, be abejo, išskirtinai moterišką smalsumą.

Norėsit susisiekti, rašykite daiva@ievosnuomone.lt
Daiva Ausėnaitė (Ieva)

Latest posts by Daiva Ausėnaitė (Ieva) (see all)

Parašykite komentarą