Tikiu mamų galia

Visi žino tiesą, kad jeigu prie kažkokio proceso pasijungia moterys – prasideda tikrasis veiksmas 🙂 Taip kažkada buvo pasakyta apie tinklaraščius, kai teko dalyvauti pirmąjame Login’e, kuris buvo toks nedidukas, fainas renginys, ten buvo tik visokie technariai ir IT’išnikai, o kitais metais šurmuliavo moterų minia, nes moterys atrado, kad gali tinklaraščiuose pasakoti apie receptus, vaikų auklėjimą, dėti ten visokių pirkinių fotkes ir, bendrai, jos rado ką ten veikti 🙂

Panašų procesą mažesniu gal masteliu aš dabar stebiu žiūrėdama į Daugiavaikių mamų asociacijos „MES“ veiklą. Vakar dalyvavau jų akcijos „Būk matomas su žvaigžde“ padėkos renginyje. Tokiam beprotiškam renginy seniai buvau – šunys, mažosios balerinos (valgančios picą), policija, kunigas, daug žvaigždžių (stovėdama prie vieno krepšininko net pagalvojau, kad taip jausčiausi patekusi į kokią ateivių planetą), dainų, nuotraukų, gražių naujos galerijos „555“ paveikslų (man toks su baltu obuoliu labai patiko) ir svarbiausia žinia: per tris sezonus atšvaitais išklijuota apie 50 000 vaikų, apvažiuota daug miestų ir į projektą pritraukta gausybė žmonių ir jų idėjų. Iš tokių idėjų viena buvo pademonstruota renginio metu – atšvaitinė kolekcija suaugusiems. Man, aišku, labiausiai patiko keturkojis modelis. Jeigu į jį imdavai šiek tiek ilgiau žiūrėti, jis pradėdavo toks susirūpinęs eiti link tavęs, tipo, kas nutiko? 🙂

Žiemos metu rašiau tekstą Ar nuo visko išgelbės atšvaitai?. Nuo visko tikrai neišgelbės, bet dabar manau, kad jie gali suburti mamas, vaikus, žinomus žmones į gražius, šiltus ir reikalingus projektus. Kaip supratau, kad jie reikalingi? Kai Lietuvos policijos kapelionas, kunigas Algirdas Toliatas paskaitė maldą (kurią skaito susitikimų su akcijoje dalyvaujančiais vaikais metu):

Dieve, saugok mane ir mano šeimą, o aš pasistengsiu nesukelti pavojaus kitiems. Suteik man jėgų atsispirti pagundai klausytis muzikos einant per gatvę, o aš pasižadu nebėgioti ir visada apsidairyti – net degant žaliai šviesai ar kai einu per perėją. Būk man šviesa, o aš nešiosiu atšvaitus, kad ją atspindėčiau. Padėk man išeiti anksčiau ir neskubėti, o jei jau tektų, duok išminties nerizikuoti ir geriau truputį pavėluoti, nei per anksti nukeliauti į amžinybę, kur Tu gyveni ir viešpatauji per amžius. Amen.

Tikiu ir žaviuosi mamų galia. Ši akcija tik dar kartą įrodė gyvenimo tiesą – mamos viską gali 🙂

Ieva

 

 

Daiva Ausėnaitė (Ieva)

Daugiau nei pusę gyvenimo žurnalistauju. Ir didesnę dalį laiko praleidau filmuodama/kalbėdama/ rašydama apie sveikatą, sveiką gyvenseną, ligas, vaistus, maisto papildus, ekologiją ir t.t.

Informacijos mano galvoje prikaupta gerokai daugiau nei reikia vienam žmogui. Todėl neišvengiamai įvyksta pasvarstymai dėstant kartais kategorišką, kartais išmintingą, kartais tolerantišką nuomonę.

Patinka vienai iš pirmųjų sužinoti apie naujoves, todėl nuolat eksperimentuoju su kosmetika, maistu, taupymu, knygų pasirinkimu, tvarkymusi, darbu namų ofise, pomėgiais.

p.s. kodėl Ieva? Nes tai mano antras vardas. Jis man simbolizuoja moterišką išmintį, stiprybę ir, be abejo, išskirtinai moterišką smalsumą.

Norėsit susisiekti, rašykite daiva@ievosnuomone.lt
Daiva Ausėnaitė (Ieva)

Parašykite komentarą