Ko tik neužsitepi ant to veido

Esu prieš gerus penkis metus rašiusi apie savo eksperimentus su ekologiška, natūralia kosmetika. Tiek laiko aš vis ką nors pabandau, nusiviliu, grįžtu prie kažko labiau chemizuoto, gal pigesnio, gal labiau reklamuojamo. Kosmetika, beveik kaip maistas, naudoji kasdien, todėl gali išbandyti visą esamą pasiūlą. Ir teptis ant savęs pačius keisčiausius dalykus. Jei mane savu laiku tradicinės kosmetikos gamintojai nustebino embrioninėmis ląstelėmis kremo sudėtyje, tai dabar ekologai „pavarė“ su sraigių sekreto kosmetikos linija.

Vakar pati save nustebinau tuo, ką išbandžiau 🙂 Ėjau nuobodžiaudama pro parduotuvę Drogas ir žiūriu prie pat įėjimo ekologiškos kosmetikos stendas. Galvoju, pažiūrėsiu, kas Drogo suvokimu yra ekologija. Randu ten „Dr. Organic“ seriją. Šitą liniją lietuvių platintojai vertina kaip ekologišką. Akis užkliuvo už pigiausios prekės – kaukės veidui. Vos 2 eurai. Imu, skaitau aprašymą:

Dr. Organic drėkinamoji kaukė su sraigių sekreto ekstraktu praturtinta Paprastųjų sodinių sraigių sekretu – unikalia medžiaga, kurią sraigės išskiria tam, kad greitai atstatytų pažeistą odą ir kriauklę,  bei mūsų patentuotu biologiškai aktyvių, natūralių, organinių aliejų ir ekstraktų mišiniu, pasižyminčiu odą valančiomis savybėmis. Ši atjauninanti veido kaukė giliai įsiskverbia į poras, veiksmingai pašalina riebalų perteklių ir nešvarumus bei skatina naujų ląstelių gaminimąsi. Ši drėkinamoji kaukė padeda intensyviai valyti ir atkurti odą. Tai išskirtinė priemonė grožiui, skatinanti odą nuostabiai švytėti.

Be parabenų;
Be SLS (natrio laurilsulfato);
Be dirbtinių dažiklių;
Be stiprių cheminių medžiagų, kvapų ir konservantų;
Tinka veganams.

Žioplinėjimo laikas ėjo į pabaigą, todėl greitai čiupau tą kaukę ir nusipirkau. Paskui namie ėmiau nagrinėti, ką čia įsigijau. Sraigių sekretas – tai realiai sraigių gleivės, tos kur lieka, kai jos prašliaužia 🙂 fui kažkoks… Ai, bet ne tokių dar dalykų moterys ant to veido tepasi. Nors čia, reikia pripažinti, bus mano pati neįprasčiausia priemonė.

Išsiplaunu veidą ir imu teptis kaukę. Vos atidarius pakiuką pasitiko labai ryškus citrininis kvapas. Jau kuris laikas žaidžiu su eteriniais aliejais, tad iš karto atpažinau citrinžolę. Taip, šitas kvapas sugeba užmaskuoti pačią didžiausią smarvę. Aš citrinžole kvėpinu tualetą 😀 ir šiaip namuose pakvėpinus atsiranda toks „susitvarkymo“ pojūtis. Todėl mane tos 20 minučių su kauke truputį keistai nuteikė, nes tas kvapas kėlė ne tas asociacijas. O šiaip daugiau nieko ypatingo – gerai susigėrė, paskui gerai nusiplovė, paskui užsitepiau kremo ir ėjau miegoti. Veidas ryte normalus, ne išbertas sraigių namukų raštais ir jokių gleivių pėdsakų 🙂

Nuėmus tą psichologinį momentą (fui gleivės) visai normali kaukė. Aišku, man labiau patiktų jeigu būtų su kokiu mandarinų, levandų ar apelsinų kvapu. Bet pabandyti tikrai verta 🙂

bandytoja Ieva

 

kaukės foto iš čia

nustebusi sraigė iš čia

 

Daiva Ausėnaitė (Ieva)
Latest posts by Daiva Ausėnaitė (Ieva) (see all)

Parašykite komentarą