Vis labiau nemėgstu vasario

Jau ne pirmi metai pagaunu save galvojant, kad „blemba, kaip man nepatinka vasario mėnuo“. Kas čia gali patikti? Žiema jau užknisusi negyvai (ir man nerūpi tos kalbos, kad šiemet žiemos visai nebuvo, kai 3 val. dienos tamsu kaip naktį – tai nėra čia kuo guostis), dienos ilgėja taip negreitai, darbų, atrodo, pasidaro dvigubai daugiau nei prieš tris savaites ir visai nėra jokių jėgų.

Vasario mėnesį aš pasidarau labiau baikšti, žmonės man atrodo labiau piktesni. Visokie ten iečių surėmimai žiniasklaidoje vasario mėnesį man kažkokie stipresni ir labiau asmeniški, kai pyktis toks nuožmus. Ir kriminalinės žinios pasakoja apie visokius paaštrėjusius psichozės atvejus, kai vyras žudo visus aplinkui dėl buto, kai iš kalėjimo išleidžiami maniakai, kai žmogų suspardę jaunuoliai teismo salę palieka su šypsena veide… Blogis žmoguje ir žmonijoje triumfuoja visais pavidalais.

Dar tie neramumai Ukrainoje… Aš mintyse rengiu evakuacijos planą, po truputį perku muilą, žvakes, visokius vaistus ir tempiu į sodybą. Kodėl taip svarbu išgyventi? Nes veikia pats stipriausias instinktas – savisaugos. Su juo negaliu susitarti apeliuodama į tai, kad pasaulyje viskas tęsiasi – Kim Kardašian kuria rūbus, kino žvaigždės gauna apdovanojimus, visi daro selfiukus, perka skuduriukus, spokso ir žvengia Facebook’e iš juokingų gyvūnų. Savisaugos instinkto tai neįtikina, kad rytoj nebus karo.

Labiausiai nervina fizinės savijautos nenuoseklumai – tą pačią dieną galiu būti energinga be galo, o po kurio laiko – jėgų nulis. Trūksta saulės, vitaminų, natūralaus džiaugsmo. Viskas blogai? Šiek tiek taip, nes vasaris.

Todėl jeigu vasario mėnesį nepavyksta pabėgti į kitą šalį, į kitą klimatą ar prisidengus peršalimu ir gripu užsidaryti namuose mažiausiai savaitei, lieka vienintelis sprendimas – susirasti kažkokią priebėgą ir ten slėptis. Iki pavasario. Slėptis kaip sraigei ir tegul stumdo kas nori ir kiek nori – greičiau nebus 🙂

Ieva

 

sraigė iš čia

Sodybos nuoma Vilniuje prieinama visiems

Daiva Ausėnaitė (Ieva)
Latest posts by Daiva Ausėnaitė (Ieva) (see all)

2 komentarai apie “Vis labiau nemėgstu vasario”

  1. Nesutikčiau, kad temsta 3 valandą. Man kaip tik šį mėnesį pasijunta, kad vis ilgiau išsilaiko saulėta diena, dabar net 5 valandą dar grįžti namo su šviesa 😛

Parašykite komentarą