Grožio išpardavimuose nenusipirksi

Kaip ir nemažai lietuvių, esu pamėgusi prekintis internetiniuose grupiniuose apsipirkimuose. Dažniausiai perku masažus. Tačiau šį kartą nusprendžiau įsigyti kokią grožio procedūrą. Tai buvo pirmoji mano klaida.

Kad būtų aišku, turiu papasakoti apie mano ir kosmetologų santykius. Turiu įnoringą veido odą – ją vis beria, išsiplėtę kapiliarai, dar ir kokie jaunatviški spuogai dygsta… Žodžiu, vargas man ir šioks toks džiaugsmas kosmetologams, nes jie visada turi ką pasiūlyti mano veido odai. Prieš gerą mėnesį atradau kosmetologę Jeleną iš „Salionas„. Tikrai ją vadinu atradimu, nes yra savo srities specialistė, įdomus, nepaviršutiniškas žmogus. Ji smarkiai sureguliavo mano spuogų augimą, tiksliau, sugebėjo tą augimą suvaldyti. Ir parinko man kosmetiką „Maria Gallant“. Davė ten krūvą mėginukų ir visai kitokią veido priežiūros sistemą. Anksčiau su pieneliu nusivalydavau makiažą, paskui prausdavausi muilu, tada tepdavau kremą. Jei būdavo ūpo, tai dar su toniku prasivalydavau po pienelio. Jei ūpo visai nebūdavo, tai užtekdavo tik nuvalyti makiažą pieneliu ir einam miegoti.

Jos veido priežiūros sistema tokia: ryte ir vakare plaunu veidą specialiu prausikliu, kuris gerai putoja ir smagiai kvepia. Tada nusišluostau veidą ir nusivalau toniku sudrėkinta vatele, kita vatelės puse dar plekšnojant prasibėgu po visą veidą. Iš karto nuostabus drėgmės pojūtis ant veido, visi raudoni išsiplėtę kapiliarai kažkur dingsta. Ir tada jau tepu kremuku, kuris suteikia matinį efektą. Žodžiu, viskas man neįprastai, tačiau greitai prie tos sistemos pripratau, nes matau tikrai gerą efektą. Dar man patiko, kad toje kosmetikoje nėra parabenų. Ne visai ekologiška, bet einama ta linkme.

Na, ir aš tokia pakilėta nusprendžiau, kad dar kokį kartelį nueiti pasilepinti į grožio saloną nepamaišys. Įsigyjau veido drėkinimą su liftingo efektu grožio studijoje „Dalia“. Dar manęs laukė staigmena – procedūra rankoms. Ir už tai sumokėjau apie 60 litų. Čia antroji klaida. Ir nupirkau dar vieną kuponą draugei dovanų gimtadienio proga. Čia trečioji klaida.

Išėjusi iš ten kažkur pusdienį pykau ir keikiausi. Kas yra buvęs grožio salonuose žino, kad esmė ten panaši – valo veidą toniku, paskui tepa pilingą ir juo kokias 10 min. masažuoja (tai vadinama veido valymu), paskui užtepama kokia priemonė ir su ja atliekamas veido masažas (užtrunka apie 20-30 min.), paskui tepa kokią kaukę, po jos visokius serumus ir dar gali būti atliekama aparatinė procedūra. Po žodžiu liftingas tikrai maniau, kad bus kokia procedūra su aparatu, na arba bent jau aktyvesnis masažas, kai rankomis kuriamas liftingo-patempimo efektas.

Ką gi aš gavau. Nuvalė veidą toniku, tada su pylingu buvo atlikta kažkur 1 minutė judesių (aš namie pati sau ilgiau pasipilinguoju), paskui buvo tipo masažas, kokios 4-5 min. Tada uždėjo kaukę, su kuria gulėjau kokias 25 min. Tada kaukę nuėmė, kremuką užtepė ir pasakė viso gero. ????!!!!! Kur liftingas? Kur procedūra rankoms? Kodėl jūsų kosmetikos priemonės buvo tokio kvapo kaip tos pigios rusiškos iš Drogo? Kodėl aš dar visą dieną vaikščiojau paraudusiais žandukais kol visko nenusiploviau? Kodėl viskas buvo daroma su celofaninėmis pirštinėmis?

Klaida nr.4 pavadinčiau tai, kad aš buvau tokia šokiruota, jog visiškai nieko tai kosmetologei nepasakiau… Matyt, jau prisigėriau tos europietiškos kultūros ir inteligencijos, kad susidūrusi su tokiu nachališkumu tiesiog praradau kalbos dovaną. Tik paskui po kokio pusvalandžio pradėjau mintyse piktintis „kaip taip galima?“, „kaip jus drįstat už 60 litų suteikti žmogui tokį žemiausios kokybės šūdą?“, „kodėl man nebuvo pasakyta kokią kosmetiką ant manęs tepa?“ ir t.t., ir pan. Tada dar pradėjau mąstyti, kaip dabar reikės draugei į akis pažiūrėti, kuriai tos procedūros kuponą padovanojau…

Sau pasakiau, kad daugiau per tuos išpardavimus aš grožio paslaugų nepirksiu. Geriau jau sumokėti tą 120 litų Jelenai ir būti tikrai, kad nuo jos naudojamos kosmetikos manęs neišbers, kad ji puikiai pažįsta žmogaus veido raumenis ir spaudžia reikiamus taškus, kad masažas turėtų gražinantį ir sveikatinantį efektą, kad ji nebėga parūkyti, kol aš guliu su kauke ant veido. Bendrai, kad paslauga bus kokybiška ir aš jausiu pagarbą.  Bent jau aš išpardavimuose grožio nenusipirkau. Nors ir norėjau sutaupyti.

Ieva

foto 

Daiva Ausėnaitė (Ieva)
Latest posts by Daiva Ausėnaitė (Ieva) (see all)

3 komentarai apie “Grožio išpardavimuose nenusipirksi”

  1. Bendradarbė irgi nusprendė sutaupyti ir pasinaudojus tokia akcija pasidaryti depiliaciją. Suklydo. Jeigu ne dukrytė, kurią pasiėmė, nes neturėjo kur palikti, būtų naudojamos jau panaudotos juostelės. Bet mažai mergaitei parūpo kodėl teta ima popieriuką iš šiūkšlių dėžės, nes iš jos nieko negalima imt. O depiliacija taip „profesionaliai“ buvo atlikta, jog dabar turi randą – plaukai nuo rankos buvo nuplėšti kartu su oda.
    Sakė, tokios akcijos tik nežinomų salonų ar kabinetų bandymas užsidirbt.

  2. nu jo… su masažais tai man tokių žiaurių patirčių nebuvo. Su kai kuriomis specialistėmis po šiai dienai bendrauju. Bet, matyt, su grožiu – tai nieko gero 🙂

Parašykite komentarą