Vaikų stovykla

Keliauk į savo ateitį
Jeigu tau 14 – 18 metų, jeigu šią vasarą neužsiėmęs, o sveikata leidžia nakvoti palapinėse, kviečiame pabūti su mumis, smagiai praleisti laiką kartu ir padaryti, kad gyvenimas džiugintų. Svarbiausia ne sveikatos iššūkiai, svarbiausias esi tu. Ką svarbaus sau norėtum artimiausiu metu pasiekti? Nežinai kaip? O gal tiesiog norisi pabūti tarp naujų draugų? Dalyvauk mūsų projekte!

Projekto „Svarbiausias esi tu“ tikslas – padėti kiekvienam atrasti tikrąjį save, atrasti pasaulį kitokiu. Čia galima daug sužinoti ir išmokti kuriant savo ateitį, tiesiog būti su kitais, džiugiai gyvenant ir … veikiant tik tai, kas patinka. Sužinok daugiau atvykęs į projekto autorių organizuojamą vaikų koučingo stovyklą pajūryje „Kelionė į savo ateitį“ – tai gali būti linksma! O išvykstant tavo rankose atsidurs slaptas planas, kaip savo svajonę paversti savo realybe.

 

Kaip tai vyks? Septynias dienas praleisi jausdamas, kad augi, drąsėji, atsiskleidi, o visi kiti nori su tavim draugauti! Septynios dienos – septyni žingsniai savo sėkmės ir svajonių link. Kodėl tikrai pavyks? Todėl, kad tavo sąjungininku ir palaikytoju bus asmeninis sveikatingumo koučeris (saviugdos specialistas). Jeigu norėsi, jam padedant atrasi savo vidines galimybes, išmoksi jomis naudotis, sužinosi, kiek daug gali.

 

Koučingas yra procesas. Vasara yra vasara. O vaikai yra vaikai. Todėl gilesnio apmąstymo, buvimo su savimi reikalaujančios akimirkos bus lydimos įdomios ir turiningos programos.

 

Susidomėjai? Sužinok, kas dar vyks stovyklavimo metu:

  1. Koučingo procesas su sertifikuotu sveikatingumo koučingo (saviugdos) specialistu;
  2. Stovyklavimas su charizmatiškais stovyklos vadovais;
  3. Šokiai, šventės, dainavimas, muzikavimas, poezija ir kitokie menai.
  4. Septynios dienos prie jūros;
  5. Vakarojimai vasaros lauko kino teatre;
  6. Žaidimai, diskusijos, diskotekos savame stovyklos klube;
  7. Pėsčiųjų žygis paplūdimiu, labirintai, sportai ir netgi „nieko nedarymo būrelis“;
  8. Laikas su įdomiais kviestiniais svečiais;
  9. Sužinosi, pamatysi ir pačiupinėsi – aitvarai ir kaitavimas;
  10. Kūrybiškumo, savarankiškumo, taikių santykių ugdymas ir dar daug kitko.

 

Taigi, neabejokdalyvauti tau tikrai verta, nes grįši iš stovyklos visai kitoks: žinantis, ko nori, ką gali ir kaip tai pasiekti. Būsi drąsesnis, atviresnis, savimi pasitikintis, labiau mylėsi save, labiau girdėsi kitus. Ir tai greitai pajus tavo draugai, tėvai ir net mokytojai.

 

Naudinga informacija: stovyklos vienoje pamainoje bus ne daugiau 30 žmonių. Gyvensime stovyklai priklausančiose palapinėse po du. Greta esančiame pastate – mūsų klubas, nuolat veikiantys dušai, tualetai. Maitinsimės 3 k. per dieną šalia esančių poilsio namų „Auksinės kopos“ patalpose esančioje kavinėje. Atvykti teks patiems, atvykimo dieną – sutikimo vakarienė, susipažinimas, įsikūrimas jau paruoštose palapinėse. Stovykla mokama , tačiau turintiems sveikatos iššūkių padėsime rasti sprendimų (bus aptariama individualiai). Turėsite 14 val. įdomaus ir motyvuojančio koučingo proceso dalyvaujant psichologei, laukia įdomi laisvalaikio programa. Registruokis: 8637 34934; 8636 39359,  stovykla@koucingocentras.lt Plačiau: www.koucingocentras.lt; www.vaikukoucingostovykla.lt

!!!! P.S. Į stovyklą nemokamai priimami onkologinėmis ligomis sergantys vaikai!!!!

Daiva Ausėnaitė (Ieva)
Latest posts by Daiva Ausėnaitė (Ieva) (see all)

2 komentarai apie “Vaikų stovykla”

Parašykite komentarą