Ilga ir sunki kova su… celiulitu

Būsima mano kelionė į Kretą, prasidėjusios atostogos ir labai priekaištaujantis veidrodis paskatino mane įsivelti į ilgą ir sunkią kovą su celiulitu 🙂 Nieko gudraus nesugalvojau  – nusipirkau kažkokį kremą ir ryte vakare tepu jį ant šlaunų ir užpakalio 🙂 Jau ketvirtą dieną kilo mintis praleisti rytinį tepliojimąsi… Nuėjau prie veidrodžio ir motyvas tepliotis vėl atsirado 😀

Kadangi kovoju jau ne pirmą dieną, tai pradėjau įžvelgti kažkokius atradimus. Pirma, galima apsieiti be brangiai kainuojančių masažuoklių. Sugniaužkite kumštukus ir krumpliais atlikite sukamuosius judesius nuo kelių į viršų.

Antra, nors tie kremai ir yra marketinginė apgaulė, vis dėlto šlaunų odos būklė gražėja. Oda ne tokia sausa, duobytės lygesnės pasidarė 🙂 Manau, kad tai lemia du kartus per dieną atliekamas masažas.

Trečia, grįžus iš Kretos pirmiausia varysiu pirkti abonemento į sporto klubą. Kremai bėjėgiai prieš per didelį svorį. Tikiu, kad sulieknėjus mano celiulitas iškeliaus pas kitą mergaitę 😀 Aš asmeniškai labai abejoju tuo teiginiu, kad celiulitas ne vien stambesnių merginų ir moterų bėda. Neteko matyti manekenių su celiulitu 😀 Manau, dėl visko kalti nereikalingi kilogramai.

Ketvirta, geriu beprotiškai daug vandens. Anksčiau rašiau apie vandens naudą mūsų organizmui. Pastebėjau, kad išgėrus pusantro litro vandens per dieną, mano dantys vakare būna švaresni ir lengviau nusivalo visokios ten apnašos. Taigi, labai tikiuosi, kad vanduo padės iš mano organizmo išplauti ir celiulitines sankaupas 🙂

Žodžiu, apelsininėms šlaunims – ne! 🙂 Tęsiu kovą…

Ieva

Daiva Ausėnaitė (Ieva)
Latest posts by Daiva Ausėnaitė (Ieva) (see all)

Parašykite komentarą