Šiandien Pasaulinė aplinkos apsaugos diena

Tos visokios Pasaulinės dienos man dažniausiai atrodo juokingos, bet iš kitos pusės – puiki proga prisiminti kažką, ką galėtum ignoruoti. O dabar kas nors iššoka ir sako – Pasaulinė diena! Vadinasi, kalbės žurnalistai, aktyvistai vers mąstyti ir kažką daryti.

Pamenu, prieš kokius dešimtį metų susipažinau su jaunais gamtosaugininkais. Jie iki šiol renkasi Pylimo gatvėje esančiame name. Tada jie kalbėjo apie dalykus, kurie mane ir išgąsdino, ir privertė susimąstyti. Net galvojau prie jų prisijungti. Bet blėstant emocijoms, įsimetė skepticizmas – o gal tai nėra tiesa? Gal mūsų planeta gyvens šimtus milijonus metų, tas užterštumas bus tik miestuose, vandens mums niekada nepritrūks ir genetiškai modifikuotą maistą valgys tik amžinai alkani amerikonai…

Praėjo dešimt metų ir aš esu priversta vėl girdėti kalbas apie aplinkos apsaugą. Tik dabar jau abejonėms vietos neliko – gerokai apdergėme vietą, kur gyvename. Ir turime būti sąmoningesni ir tvarkingesni.

Ką galima būtų nuveikti planetos labui? Gal turite kokių minčių? 🙂

Ieva

Daiva Ausėnaitė (Ieva)

Daugiau nei pusę gyvenimo žurnalistauju. Ir didesnę dalį laiko praleidau filmuodama/kalbėdama/ rašydama apie sveikatą, sveiką gyvenseną, ligas, vaistus, maisto papildus, ekologiją ir t.t.

Informacijos mano galvoje prikaupta gerokai daugiau nei reikia vienam žmogui. Todėl neišvengiamai įvyksta pasvarstymai dėstant kartais kategorišką, kartais išmintingą, kartais tolerantišką nuomonę.

Patinka vienai iš pirmųjų sužinoti apie naujoves, todėl nuolat eksperimentuoju su kosmetika, maistu, taupymu, knygų pasirinkimu, tvarkymusi, darbu namų ofise, pomėgiais.

p.s. kodėl Ieva? Nes tai mano antras vardas. Jis man simbolizuoja moterišką išmintį, stiprybę ir, be abejo, išskirtinai moterišką smalsumą.

Norėsit susisiekti, rašykite daiva@ievosnuomone.lt
Daiva Ausėnaitė (Ieva)

Latest posts by Daiva Ausėnaitė (Ieva) (see all)

Parašykite komentarą