Apie Login’ą sveikatos požiūriu

Išgirdau iš tiesų įdomių dalykų 🙂 Juos visus, manau, aptars visi ne vieną kartą ir išsamiai 🙂

Noriu pareplikuoti – blog’eriams labai trūksta informacijos apie sveikus įpročius. Pirma, tai mačiau nemažai lašelio formos vyrų 🙂 Čia, tikriausiai, ilgalaikio nejudraus sėdėjimo prie kompiuterio pasekmė. Kituose tekstuose reikės parašyti apie būdus blog’eriams atgauti atletišką formą 🙂

Antra, dažno rankose po pietų atsirado rudo gėrimo Coca-colos buteliukas. Nejaugi nežinote, kad šis skystis puikiai tinka suodims, rudims ir riebioms apnašoms nuo įvairių paviršių valyti? Į save šio skysčio geriau nepilti. Reta išimtis – jei svečioje šalyje suvalgėte kažko, kas kelia įtarimą, jog pasuks neįprastu maistui keliu.

Trečia – iki renginio likus daugiau nei valandai pagrindine pokalbio tema tapo ta nemokama taurė alkoholio. Gerbiamieji, ketvirtadienis gi!

Ir Siemens’as maitino picomis, dešrelėmis ir visokiais kitokiais šūdmaisčiais 🙂

Žodžiu, mačiau apie 1200 potencialių mano blog’o skaitytojų 😀

Ieva

Daiva Ausėnaitė (Ieva)
Latest posts by Daiva Ausėnaitė (Ieva) (see all)

6 komentarai apie “Apie Login’ą sveikatos požiūriu”

  1. sakyčiau viskas nėra blogai, kaip čia tie žmonės tą kokakolą gerią? aš bent jau labai retai. O ir įperka ją tik turtingieji.

  2. Wow, kaip aš šio blogo anksčiau nepastebėjau? Žvilgsnis į Login kitu kampu – man patinka. Kolos negeriu, bet patarimų kaip išlaikyt gerą formą daug sėdint prie kompo, būtų gerai paskaityti 🙂

Parašykite komentarą