Ech, jūs, blog’eriai…

Šiandien įvyko renginys žurnalistams, kurio organizatorė buvau aš 🙂 Sukviečiau grupę medikų ir žurnalistus, kad pakalbėtume apie vaistų ir saulės nesuderinamumą. Buvo pateikta daug naujų ir įdomių faktų, apie kontraceptikų ir saulės prieštaringumą jau esu rašiusi.

Kviesdama žurnalistus, nusprendžiau pakviesti ir apie sveikatą rašančius blog’erius. Esu dar naujokė, tačiau jau esu ne kartą girdėjusi „pasidejavimus“, kad blog’erių niekas nelaiko žiniasklaidos atstovais, jie nėra kviečiami į renginius, gal net niekas nenori duoti jiems interviu.

Tai kodėl, mielieji, nei vienas neatvykote į mano seminarą žurnalistams? Kodėl net neatrašėte man, ar pageidaujate gauti dar informacijos ar dalyvausite?

Jeigu norite būti žurnalistais, tai ir elkitės kaip žurnalistai – eikite į preskonferencijas, bendraukite su pašnekovais, rašykite apie sužinotus dalykus savo blog’uose. Niekas nedraudžia ten įkomponuoti ir savo nuomonę – leidžia žanro ribos 🙂 Tradicinės žiniasklaidos atstovams tokia prabanga neleidžiama.

Pyktelėjusi Ieva

Daiva Ausėnaitė (Ieva)
Latest posts by Daiva Ausėnaitė (Ieva) (see all)

4 komentarai apie “Ech, jūs, blog’eriai…”

  1. o kur buvo mestas info ? tipo pranesimas, kad bus tokia konferencija ? a ? is kur man gyvenant kazkur uz 250 km. zinoti ? buciau atejes, tik nezinojau:)

  2. Iš tikrųjų, tai tik renku info apie rašančiuosius sveikatos tema 🙂 kartais paskaitau enorca, ji lyg ir studijuoja mediciną – čia pas mane komentavo 🙂 dabar žinosiu, kad yra dar Ežiukai 🙂 man patiko Login’e išreikšta mintis, kad ateityje blog’eriai jungsis pagal temas. Manau, reikia burti apie sveikatą rašančiuosius 🙂

  3. pas mane tinklaraštyje yra viršuje mygtukas „kolegos“ – ten surašyti man žinomi daugiau ar mažiau aktyvūs blogeriai medicinos studentai. aga, Enorca baigia pirmą medicinos kursą.

    kitaip neįmanoma. dabar daugybė, kurie rašo įvairiom temom, visų sugaudyti nespėji… tai belieka labai filtruoti srautą.

Parašykite komentarą