Apie seksualumą

Šitas tekstas subalansuotas visiems, nors labiau tinkamas moterims 🙂 Nes noriu pakalbėti apie tokius pikantiškus dalykėlius, kaip seksuali nuotaika ir išvaizda.

Ar jums, mielosios, taip nebūna, kad išeinate į lauką ir imate pastebėti daugiau vyriškų žvilgsnių. Iš pradžių nepatikite, kad tai dėsningumas. Paskui nuščiuvate ir imate stebėti. Tikrai, žiūri! Tada imate tikslintis ir gaudyti žvilgsniu tuos atsitiktinių vyrukų žvilgsnius 🙂 Kas čia dabar? – natūrali reakcija į nelabai suprantamą reiškinį.

Paskui, matyt, seka labai individualios mintys. Aš asmeniškai pagalvojau, kad reikia pasižiūrėti į veidrodį. Kadangi veidrodis nerodė nieko nenormalaus, nusprendžiau, kad čia, matyt, ta vidinė būsena, apie kurią tiek daug teko girdėti iš visokių psichologų ir asmeninių trenerių. Na, maždaug „moteris, kuri yra atsipalaidavusi, pasitikinti savimi, iš jos automatiškai ima sklisti nematomas patrauklumas“.

Teko girdėti seksologų versiją, kad kai kuriomis dienomis, priklausomai nuo moters ciklo dienos, ima skirtis daugiau kažkokių nematomų medžiagų, kurios traukia priešingą lytį. Ar čia man šiandien tokia diena ar čia ta vidinė būsena staiga atsirado?… 🙂

Neištvėriau ir paklausiau savo vyriškio, ar šiandien aš seksuali. Jis iš pradžių suglumo dėl tokio atviro mano klausimo, nes iš karčios vyrų patirties žino, kad į tokius klausimus retai kada atsakoma teisingai. O po to būna visokios ten moteriškos isterikos ir kitoks neaiškus elgesys :)))

Supratęs, kad jo netyko joks pavojus, metė frazę „Dar didesnę iškirptę galėjai užsidėti, tada tektų patinukus pagaliu atmušinėti“ Ach, štai kas! Plovimo dieną sekmadienį neradau tinkamų marškinėlių, išsitraukiau seniai nenešiotus ir gal šiek tiek per ankštus 🙂 rezultatas – daugiau žvilgsnių 🙂

Taip ir būna su tuo seksualumu… Aš galvojau – vidinė būsena, ypatinga diena, nematomi feromonai… Čia tiesiog marškinukai siauresni, daugiau apvalumų matėsi 🙂

Seksualios ir jums savaitės 🙂

Daiva Ausėnaitė (Ieva)
Latest posts by Daiva Ausėnaitė (Ieva) (see all)

4 komentarai apie “Apie seksualumą”

  1. Labas kolege:) Šiandiena kaip tik su savaja lietuvaite kalbėjome, kad seksualumas lyg užburtas ratas. Ji atkreipia dėmesį į žvilgsnius, pradeda dar labiau maivytis, uodegytė dar labiau vizga, akikės spindi, o to pasėkmė – įgimtas moteriškumas ir vyliojimo instinktai sustiprėja, tad žvilgsnių jau nebe dvidešimt bet milijonai:)))

    P.S. nėra subtilesnių būtybių už moteris!

Parašykite komentarą