Man blefaritas :(

vieną rytą prabudau šiek tiek užtinusiomis akimis. Pagalvojau, kad vakar gal per daug skysčių vakare išgėriau. Kitą dieną akių vokai buvo paraudę ir labai niežėjo. Ir jei patekdavo ašarą ant voko, tai imdavo perštėti.

Supratau, kad čia kažkas ne taip. Geriau pagalvojus, įsigijau naują akių makiažo valiklį iš Elizabeth Arden serijos. Alergija – nusprendžiau. Dar prisėdau prie kompo pasiskaityti, ką neto erdvėje galvoja apie vokų niežėjimą. Beskaitydama prisiminiau vieną siužetą, kurį teko daryti – apie vokų krašto uždegimą – blefaritą.

Paskambinau vienam pažįstamam akių gydytojui, jis nuotoliniu būdu irgi diagnozavo blefaritą. Pasirodo, priešuždegiminiai vaistai parduodami pagal receptą. Absurdo viršūnė! Kol susigaudžiau kas man ir kol liga ėmė rodyti savo ragus, jau šeštadienis atėjo, tai kur aš dabar tą receptą gausiu?..

Kaip visada Lietuvoje daroma – pasitelkiau pažintis. Pažįstama vaistininkė pažvelgė į mano labai žalias akis, nes aplink vokai labai raudoni 🙂 Ir be kalbų davė priešuždegiminį tepaliuką :).

Turiu pasakyti, kad vaistas suveikė po dviejų patepliojimų. Tad viena diena buvo ne itin maloni, bet palengvėjimo jausmas viską kompensavo.

Apie blefaritą gerai parašyta Akių klinikos tinklalapyje. Su šios klinikos gydytoja kažkada ir dariau siužetą apie tą nelemtą blefaritą 🙂

Kam smalsu, kokia tai liga, viršuje yra nuoroda.

Būkite sveiki 🙂

Ieva

Daiva Ausėnaitė (Ieva)
Latest posts by Daiva Ausėnaitė (Ieva) (see all)

Parašykite komentarą