Būkite sveiki!

Esu Daiva Ausėnaitė. Pusę gyvenimo žurnalistauju. Ir didesnę dalį savo žurnalistavimo praleidau rašydama apie sveikatą, sveiką gyvenseną, ligas, vaistus, maisto papildus ir t.t.
Mintis įsikurti blogosferoje kilo, nes gan dažnai, jau prieš užmerkiant akis, suvokdavau, kad „už kadro“ liko nemažai minčių, nuomonių ir faktų. Ne visuomet viską reikia skelbti, ne visada viskas ir telpa, o kartais man kažką pasakoja, bet sako, kad tai ne „į eterį“.
Blogosfera tikriausiai, ta vieta, kur visi „užkadriniai“ dalykai gali būti apsvarstyti, apšnekėti ir net apkalbėti 🙂 Juk čia viskas įmanoma, išskyrus smurtinius nusikaltimus 🙂 (Kas ir džiugina labiausiai)
Tad susikuriau blog’ą, kad galėčiau su jumis pasikalbėti, papasakoti kažką naudingo ir įdomaus, kartais tai, kas niekuomet nepatektų į eterį, nes egzistuoja redaktorių cenzūra.

Užsukite į mano pasaulėlį 🙂 Pasišnekėsim, pasidalinsim naudinga informacija, pasvarstysim, kaip gyventi sveikai 🙂

Būkite sveiki!

Ieva

p.s. kodėl Ieva? Nes tai mano antras vardas. Jis man simbolizuoja moteriškumą, moterišką išmintį, stiprybę ir, be abejo, išskirtinai moterišką smalsumą 🙂 Juk geriau pagalvojus, visos esame širdyje Ievutės 🙂

Daiva Ausėnaitė (Ieva)
Latest posts by Daiva Ausėnaitė (Ieva) (see all)

Parašykite komentarą